Nieuws

Roosmarijn Saat aan tafel bij... de Tweede Kamer

30-03-22 12:09

Roosmarijn is aangeschoven bij het rondetafelgesprek Verdienmodel agrarisch ondernemers wat op 17 maart 2022 heeft plaatsgevonden. Hier heeft zij namens Bionext een krachtige boodschap op tafel kunnen neerleggen.

“De biologische sector loopt al decennia op kop in het opnemen van externaliteiten als biodiversiteit, schoon water, bodemvruchtbaarheid en dierenwelzijn in de kostprijs. En de biologische speciaalzaak-keten loopt al jaren voorop in het creëren van ketens met eerlijke prijsvorming. Hoog tijd dat ook de overheid stappen gaat zetten, ik noem 4 maatregelen die goed te implementeren zijn en de noodzakelijke actie bewerkstelligen.”

Kijk het gesprek hier terug: https://debatdirect.tweedekamer.nl/2022-03-17/land...


vind-ik-leuk(s)