Nieuws

Meer dan 40.000 mensen tekenen voor behoud van keuzevrijheid in voeding

16-08-23 12:55

Tot nu toe hebben meer dan 40.000 mensen zich ingezet voor keuzevrijheid van ons voedsel door de petitie ‘Houd ons voedsel gentechvrij’ te tekenen. De petitie is eind juni gestart . Het is de bedoeling de handtekeningen te overhandigen aan de Tweede Kamer, om de zorgen over de voorgenomen aanpassing van de gentechregels onder de aandacht te brengen.

Wij zijn natuurlijk heel blij met deze mijlpaal maar we zijn pas net begonnen. Binnenkort komt de pagina mijnetenmijnkeuze.nl online en is er een mooie verhelderende publicatie beschikbaar: food for thought - alles wat je zou moeten weten over het gepresenteerde wetsvoorstel.

Lees hier het volledige persbericht van 16 augustus 2023.vind-ik-leuk(s)