Nieuws

Jonge winkeliersbijeenkomst | maandag 4 september 2023 | GoodyFood Hilversum

05-07-23 14:58

Jonge winkeliersbijeenkomst | maandag 4 september 2023 | 10h00 - 15h00

Er zijn inmiddels heel wat biologische winkels waar de tweede generatie de touwtjes in handen heeft. Een prachtige ontwikkeling wat laat zien dat het enthousiasme van de ouders is overgeslagen op de kinderen. Op initiatief van Pelle Nijdam en Bjarne van den Brink is er in het vroege voorjaar van 2023 een eerste bijeenkomst geweest bij Ekoplaza in Alkmaar voor jonge winkeliers van de tweede generatie én winkeliers die nog niet zo heel lang actief zijn in onze branche.

De eerste volgende jonge winkeliersbijeenkomst staat gepland op maandag 4 september 2023. Jeroen Zentveld van GoodyFood Hilversum ontvangt ons daar met open armen.

Wil je meer weten over deze jonge bio winkeliersbijeenkomsten en zou je willen aanhaken? Neem dan contact op met: Daisy Alsemgeest | info@biowinkelvereniging.nlvind-ik-leuk(s)