Nieuws

De Demeterweken 2022 - Eet meer impact

17-08-22 10:28

Zet het in de agenda, de Demeterweken komen er weer aan! Inspireer je klanten met de mooie achtergrondverhalen over verschillende Demeter boeren!

Vanuit de groothandels Odin en Udea worden er veel aanbiedingen aangeboden. Teken in op de acties rondom de Demeter producten die je in het assortiment hebt! De Demeterweken vinden plaats in week 40 & week 41: 3 oktober t/m 16 oktober 2022.

In samenwerking met Demeter hebben we een krachtige nieuwe communicatie opgezet - gericht op nudging. Hiervoor worden schapkaarten voor ontworpen en social media posts voor gecreëerd. De (digitale) POS materialen zijn voor iedereen beschikbaar voor de zuil vragen wij alleen de productiekosten van a.d. € 21,50. (deze zuil is en blijft van jou en mag altijd ingezet worden) Via de betreffende groothandel kunnen deze besteld via een link die volgende week verspreid gaat worden. Kan je niet wachten? Stuur dan alvast een bericht naar: info@biowinkelvereniging.nl

Blijf op de hoogte en check regelmatig de campagne pagina!

Zo gaat de zuil eruit zien die in de winkel geplaatst kan worden:


vind-ik-leuk(s)