Nieuws

Biokennisweek 2023 | save the date!

15-08-22 14:54

Biokennisweek 2023

De Biokennisweek is de online en live ontmoetingsplek voor innovatieve ondernemers met een groen hart. Van 16 januari t/m donderdag 19 januari 2023 brengt Bionext alle schakels van de biologische sector bij elkaar voor een interactief programma. De eerste twee dagen zijn gericht op online kennis delen d.m.v. webinars. De twee dagen erna komt de hele biologisch sector samen op de Biobeurs in de Brabanthallen in Den Bosch.

Wil je een bijdrage leveren aan het inhoudelijke programma van de Biokennisweek? Dan is dit je kans om maar liefst 12.500 duurzame ondernemers te bereiken! Deel jouw innovatieve verhaal of kennis d.m.v. een webinar óf door een inspirerende live-sessie tijdens de Biobeurs.

Meer informatie & aanmelden: https://www.bio-beurs.nl/workshops-en-lezingenvind-ik-leuk(s)