voor uw belangenbehartiging

Campagne Geen BTW op Bio

E-mailadres Afdrukken PDF

Afgelopen week hebben we u al uitgebreid geïnformeerd via de Nieuwsbrief en op de ALV. Nog 1 nachtje en we lanceren deze gezamenlijke formule-overstijgende campagne. In deze nieuwsbrief het laatste nieuws.


Download hier het persbericht wat vandaag is verstuurd naar vak-, lokale pers, partners en relaties.


Download hier de digitale materialen die u kunt gebruiken voor uw website, nieuwsbrief en social media.


Download hier de handtekeningenlijst om uw klanten te enthousiasmeren om te tekenen.

Leg deze bij de kassa.


Alle leden van de Biowinkelvereniging krijgen automatisch het pos promotiepakket afgestuurd. Niet ontvangen? Stuur een mail naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. .

 

Samenwerkende partners

Alle leden van Bio Nederland, uw merkleveranciers zijn geïnformeerd en zijn enthousiast om bij te dragen aan het breed verspreiden van onze campagne. Naast Nature & More zullen o.a. de Topkeurmerken Stichting EKO, EU-biologisch, Demeter, Max Havelaar meewerken om zo gezamenlijk een groot bereik te realiseren.

 

6% belastingvrij winkelen – kortingsregeling bestellingen

Op de bestellingen bij Udea, Natudis, Kroon, Odin, De Nieuwe Band en TerraSana wordt er aan deelnemende winkels een 3% korting aangeboden. Dit kortingspercentage zal afhankelijk van de leverancier vooraf of achteraf verrekend worden aan de hand van de bestellingen.


Vragen? Neem contact op met de verkoopafdelingen van de deelnemende partijen.

 

Lancering

Morgen, vrijdag 3 november, wordt de website www.geenbtwopbio.nl gelanceerd en kan iedereen lezen waarom we tegen belasting op bio zijn en kan de petitie getekend worden.


Om 12.30 uur zal Volkert Engelsman de eerste handtekening zetten bij Gimsel in Rotterdam.


Doe mee! Geen BTW op bio!

 

We wensen je veel succes in de winkel!


Hartelijke groet namens de Biowinkelvereniging,

 

Roosmarijn Saat, Gimsel Rotterdam, voorzitter Biowinkelvereniging
Joyce van den Bos-Akkermans, Natuurwinkel
Merle Koomans van den Dries, Odin
Hans van Mierlo, Ekoplaza

 

Bestuursleden

roosmarijnsaat.jpg

Contact

Voor vragen over lidmaatschap en de vereniging:

Yvonne Servaas,
Verenigingsmanager

06 13710621 | info@biowinkelvereniging.nl